INTENCJE

I N T E N C J E     M S Z A L N E

30 listopada – 6 grudnia 2020

Poniedziałek – 30.XI7.00 greg. +Kazimierza Gajdzińskiego
7.30
Wtorek – 1.XII7.00 greg.
7.30
Środa – 2.XII7.00 greg.
7.30
Czwartek – 3.XII7.00 greg.
7.30
Piątek – 4.XII7.00 greg.
7.30
17.00 Mendra Jacek – Wyśmierzyce
Sobota – 5.XII7.00 Mendra Jacek – Wyśmierzyce
7.30 greg.
Niedziela – 6.XII7.00 greg.
9.00 Kazała Wiesław – Grzmiąca
11.30 Zapalska Janina – Redlin
16.00 Cybulska Jolanta – Wyśmierzyce

I N T E N C J E     M S Z A L N E

23 – 29 listopada 2020

Poniedziałek – 23.XI7.00 Wójcik Joanna – Wyśmierzyce
7.30 Kawińska Joanna – Wyśmierzyce
Wtorek – 24.XI7.00 Łysakowska Stanisława – Wyśmierzyce
7.30
Środa – 25.XI7.00 greg. +Kazimierza Gajdzińskiego
7.30
Czwartek – 26.XI7.00 greg.
7.30
Piątek – 27.XI7.00 greg.
7.30 Munik Aneta – Paprotno
Sobota – 28.XI7.00 Wójcik Irena – Paprotno
7.30 Grotek Teresa – Ulaski Stamirowskie
7.50 greg.
Niedziela – 29.XI7.00 greg.
9.00 Bomba Kazimierz – Wyśmierzyce
11.30 Jabłońska Ewa – Ulaski Grzmiąckie
16.00 Krawczyk Jolanta – Wyśmierzyce

I N T E N C J E     M S Z A L N E

16 – 22 listopada 2020

Poniedziałek – 16.XI7.00 Jarosz Michał – Redlin
7.30 Os. Sosnowa – Wyśmierzyce
Wtorek – 17.XI7.00 KŻR – Wyśmierzyce
7.30 Os. Sosnowa – Wyśmierzyce
Środa – 18.XI7.00 Wójcik Joanna – Wyśmierzyce
7.30 Krzosek Bożena – Wyśmierzyce
Czwartek – 19.XI7.00 Karasek Elżbieta – Wyśmierzyce
7.30
Piątek – 20.XI7.00 Mendra Leokadia – Wyśmierzyce
7.30
Sobota – 21.XI7.00 Kowalska Krystyna – Łódź
7.30 Chmielewski Andrzej – Błeszno
Niedziela – 22.XI9.00 Sałek Tomasz – Wyśmierzyce
11.30 Miazga Wanda – Romanów
16.00 Kowalczyk Wiesława – Wyśmierzyce

I N T E N C J E     M S Z A L N E

9 – 15 listopada 2020

Poniedziałek – 9.XI7.00 Cybulska Jolanta – Wyśmierzyce
7.30 Kawińska Joanna – Wyśmierzyce
Wtorek – 10.XI7.00 Więckowski Krzysztof – Wyśmierzyce
7.30 Masłowska Henryka – Białobrzegi
Środa – 11.XI7.00 Kuflikowska Monika – Wyśmierzyce
9.00 w int. Ojczyzny
Czwartek – 12.XI7.00 Wójcik Jan – Paprotno
7.30 Pe-gaz Grupa – Falęcice
Piątek – 13.XI7.00 Kosak Lidia – Romanów
7.30 Pietrusiński Kazimierz – Goszczyn
Sobota – 14.XI7.00 Badowski Paweł – Wyśmierzyce
7.30 Os. Sosnowa – Wyśmierzyce
Niedziela – 15.XI9.00 Gorzelewska Zofia – Ulaski Stamirowskie
11.30 Pacholczak Teresa – Ulaski Stamirowskie
16.00 Krzosek Bożena – Wyśmierzyce

I N T E N C J E     M S Z A L N E

2 – 8 listopada 2020

Poniedziałek – 2.XI9.00 Kostrzewska Anna – Wyśmierzyce
11.30 Kramek Danuta – Wyśmierzyce
16.00 Badowska Helena – Wyśmierzyce
Wtorek – 3.XI7.00 Sąsiedzi z ul. Mickiewicza – Wyśmierzyce
7.30 Wilewski Marek – Słupsk
Środa – 4.XI7.00 Grotek Jan – Wyśmierzyce
7.30 Kawińska Marianna – Wyśmierzyce
Czwartek – 5.XI7.00 Jabłońska Dorota – Grzmiąca
7.30
Piątek – 6.XI7.00 Górnicka Mirosława – Wyśmierzyce
7.30
17.00 Mendra Jacek – Wyśmierzyce
Sobota – 7.XI7.00 Mendra Jacek – Wyśmierzyce
7.30
Niedziela – 8.XI9.00 Dutkiewicz Mieczysława – Wyśmierzyce
11.30 Krajewska Zofia – Warszawa
16.00 Kołba Alina – Paprotno