INTENCJE

I N T E N C J E     M S Z A L N E

7 – 13 czerwca 2021

Poniedziałek
7.VI
7.00 greg. +Genowefę Nowak
7.30 Rokiciński Rafał – Warszawa
17.30 Darczyńcy I ołtarza
Wtorek
8.VI
7.00 greg.
7.30 Sokołowska Monika – Paprotno
17.30 Darczyńcy II ołtarza
Środa
9.VI
7.00 greg.
7.30 Chmielewska Jadwiga – Zacharzów
17.30 Darczyńcy III ołtarza
Czwartek
10.VI
7.00 greg.
7.30 Papińska Małgorzata – Wyśmierzyce
17.30 Darczyńcy IV ołtarza
Piątek
11.VI
8.00 greg.
17.00 Dutkiewicz Mieczysława – Wyśmierzyce
Sobota
12.VI
7.00 greg.
7.30 Strzylak Marianna – Paprotno
Niedziela
13.VI
9.00 Wasilewska Ewa – Wyśmierzyce
11.30 w int. Parafian
16.00 greg.

I N T E N C J E     M S Z A L N E

31 maja – 6 czerwca 2021

Poniedziałek
31.V
7.00 Cybulska Jolanta – Wyśmierzyce
7.30 Jabłońska Agnieszka – Ulaski Grzmiąckie
17.30 Kawińska Joanna – Wyśmierzyce
Wtorek
1.VI
7.00 greg. +Genowefę Nowak
7.30 Kośla Elżbieta – Wyśmierzyce
18.00 Msza na rozpoczęcie Jerycha Rodzin
Środa
2.VI
9.00 greg.
11.30 Karasek Elżbieta – Wyśmierzyce
16.30 Msza na zakończenie Jerycha Rodzin
Czwartek
3.VI
9.00 Gajdzińska Henryka – Ulaski Grzmiąckie
11.30 w int. Parafian
16.00 greg.
Piątek
4.VI
7.00 greg.
7.30 Pietrzak Jadwiga – Wyśmierzyce
17.30 Mendra Jacek – Wyśmierzyce
Sobota
5.VI
7.00 greg.
7.30 Molenda Kinga – Prażmów
Niedziela
6.VI
9.00 Narożnik Irena – Paprotno
11.30 Zgiep Zofia – Grzmiąca
16.00 greg.

I N T E N C J E     M S Z A L N E

24 – 30 maja 2021

Poniedziałek
24.V
9.00 Burakowska Jadwiga – Wyśmierzyce
11.30 greg. +Tadeusza Kadzińskiego
16.00 Pankowska Irena – Grzmiąca
Wtorek
25.V
7.00 Kawińska Joanna – Wyśmierzyce
7.30 Narożnik Stanisława – Paprotno
17.30 greg.
Środa
26.V
7.00 Wójcik Jan – Paprotno
7.30 Wójcik Joanna – Wyśmierzyce
17.30 greg.
Czwartek
27.V
7.00 Pękacka Krystyna – Wyśmierzyce
7.30
17.30 greg.
Piątek
28.V
7.00 Załęcka Elżbieta – Paprotno
7.30
17.30 greg.
Sobota
29.V
7.00 Senator Teresa – Górki
7.30
17.30 greg.
Niedziela
30.V
9.00 Cybulska Barbara – Wyśmierzyce
11.30 greg. (zakończenie)
16.00 Pękacka Wiesława – Wyśmierzyce

I N T E N C J E     M S Z A L N E

17 – 23 maja 2021

Poniedziałek
17.V
7.00 Kowalczyk Wiesława – Wyśmierzyce
7.30 Kłoś Janina – Wólka
17.30 greg. +Tadeusza Kadzińskiego
Wtorek
18.V
7.00 Budzik Bronisława – Aleksandrów
7.30
17.30 greg.
Środa
19.V
7.00 Grotek Jan – Wyśmierzyce
7.30
17.30 greg.
Czwartek
20.V
7.00 Sitarek Tomasz – Wyśmierzyce
7.30
17.30 greg.
Piątek
21.V
7.00 Kszczot Krystyna – Wyśmierzyce
7.30
17.30 greg.
Sobota
22.V
7.00 Gajdzińska Henryka – Ulaski Grzmiąckie
7.30 Maliszewska Helena – Ulaski Grzmiąckie
17.30 greg.
Niedziela
23.V
9.00 Wilewski Piotr – Wyśmierzyce
11.30 Rocznica I Komunii Św.
16.00 greg.

I N T E N C J E     M S Z A L N E

10 – 16 maja 2021

Poniedziałek – 10.V7.00 Burakowska Joanna – Wyśmierzyce
7.30 Kupis Leszek – Błeszno
16.00 greg. +Tadeusza Kadzińskiego
Wtorek – 11.V7.00 Rola Maria – Paprotno
7.30 Koperski Grzegorz – Wólka
17.30 greg.
Środa – 12.V7.00 Łysakowski Adam – Wyśmierzyce
7.30 Zwęglińska Jadwiga – Redlin
17.30 greg.
Czwartek – 13.V7.00 Zgiep Wanda – Paprotno
7.30 Narożnik Stanisława – Paprotno
17.30 greg.
Piątek – 14.V7.00 Rusek Jadwiga – Wyśmierzyce
7.30 Rosłaniec Aleksandra – Wyśmierzyce
17.30 greg.
Sobota – 15.V7.00 Pawłowska Anna – Grzmiąca
7.30 Słonecka Halina – Białobrzegi
17.30 greg.
Niedziela – 16.V8.00 Kogut Zofia – Wyśmierzyce
10.00 I Komunia Św.
16.00 greg.